View job here

Twój zakres obowiązków

·       Realizowanie celów sprzedażowych

·       Codzienne raportowanie efektów pracy

·       Zarządzanie przekazanymi leadami – telefoniczny kontakt z klientami w celu umówienia spotkania

·       Aktywne poszukiwanie klientów na powierzonym terenie

·       Profesjonalne doradztwo i wsparcie klientów w dopasowaniu i wyborze odpowiednich rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii

·       Dobór indywidualnych rozwiązań z szerokiego portfolio produktów: fotowoltaika, pompy ciepła, energia elektryczna, magazyny energii, car porty, latarnie solarne i inne

·       Tworzenie ofert handlowych dla klientów

·       Negocjowanie warunków umowy oraz koordynacja formalności z tym związanych

·       Współpraca z działami projektów, instalacji i administracji w zakresie prawidłowej realizacji umowy dla klienta

·       Reprezentowanie firmy podczas spotkań w gminach, organizowanych eventów i innych imprez wystawienniczych

Nasze wymagania

·       Pierwsze kroki w branży OZE masz już za sobą, dlatego posiadasz podstawową wiedzę z zakresu odnawialnych źródeł energii lub znasz rynek energii w Polsce

·       Posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów metodami aktywnymi oraz sprzedaży bezpośredniej do klienta B2C

·       Skuteczne umawiasz spotkania handlowe oraz umiejętnie docierasz do klienta (nawet bez wcześniejszego umówienia się)

·       Potrafisz skutecznie finalizować umowy oraz nawiązywać relacje z klientami

·       Posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów premium

·       Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

·       Masz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia

To oferujemy

·       Wynagrodzenie złożone z kilku elementów - gwarantowana podstawa, prowizje miesięczne za ilość sprzedanych kWp/pomp ciepła, dodatkowe premie kwartalne i roczne za zrealizowanie targetów na poziomie kilkunastu tysięcy każda

·       Leady – umówione przez nasze Call Center, na obszar Twojego działania